book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556
    Just

4kids

Lenjerie de corp, pijama, sosete groase si subtiri,haine pentru interior, haine pentru exterior , costum de schi – 2 buc.,caciuli – 2 buc., manusi – 2 perechi, bocanci de iarna – 1 pereche, incaltaminte pentru interior, ochelari de schi. Va recomandam sa nu supraincarcati bagajul cu obiecte si haine nepotrivite conditiilor specifice. Ar fi foarte bine daca ati face cate o punga pentru fiecare zi cu: tricou/ maiou, chiloti,sosete.
    Ce nu trebuie sa punem in bagaj?
    - Obiecte de valoare, precum bijuterii, telefoane mobile, tablete ( sunt strict interzise pe tot parcursul sejurului nostru).
    - Medicamente
    - Jucarii de valaore sau jucarii voluminoase
    - Bani
    Parintii isi pot suna copiii la numarul de telefon al taberei si, de asemenea, pot sta de vorba la telefon cu organzatorii, zilnic intre 13.00-15.00.Ar fi de preferat sa evitam discutiile telefonice seara, inainte de somn J.
    Copiii vor fi insotiti si de personanul scolii noastre.
    scoala-deschi
    Orele de schi si snowboard vor fi asigurate, ca de fiecare data de monitorii de schi si snowboard profesionisti ai Scolii de Schi “Just 4 Kids” , cu o experienta in organizarea si initierea copiilor in acest sport de peste 18 ani.
    Partenerii nostri inca din anul 1999 : Scoala Americana, Gradinita “ Bambi”, Scoala “ Step by Step” British School, Mark Twain School, Helikon Educations Kindergarden & School, si multe alte scoli si licee de stat.
    Serviciile pe care le oferim copiilor sunt de inalt nivel calitativ, acestea desfasurandu-se in conditii de maxima siguranta.
    Copii vor beneficia delungul taberei de:
    - Ore de schi 4 h/ zi
    - Asistență permanentă: copii vor fi supravegheați pe tot parcursul taberei 24/24h de către instructori și îndrumători.
    - Program interactiv de după - amiază și de apres-ski cu lucrări practice, jocuri de cabană , săniuş,foc de tabara.
    - Discuții libere cu tematică sportivă, turistică-montană, culturală.
    - Concurs de schi ; Diplome si medalii.

Just4kids © {2021} All rights reserved.