book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556
    Just

4kids

Lenjerie de corp, pijama, sosete groase si subtiri,haine pentru interior, haine pentru exterior , costum de schi – 2 buc.,caciuli – 2 buc., manusi – 2 perechi, bocanci de iarna – 1 pereche, incaltaminte pentru interior, ochelari de schi. Va recomandam sa nu supraincarcati bagajul cu obiecte si haine nepotrivite conditiilor specifice. Ar fi foarte bine daca ati face cate o punga pentru fiecare zi cu: tricou/ maiou, chiloti,sosete.
    Ce nu trebuie sa punem in bagaj?
    - Obiecte de valoare, precum bijuterii, telefoane mobile, tablete ( sunt strict interzise pe tot parcursul sejurului nostru).
    - Medicamente
    - Jucarii de valaore sau jucarii voluminoase
    - Bani
    Parintii isi pot suna copiii la numarul de telefon al taberei si, de asemenea, pot sta de vorba la telefon cu organzatorii, zilnic intre 13.00-15.00.Ar fi de preferat sa evitam discutiile telefonice seara, inainte de somn J.
    Copiii vor fi insotiti si de personanul scolii noastre.
    Orele de schi si snowboard vor fi asigurate, ca de fiecare data de monitorii de schi si snowboard profesionisti ai Scolii de Schi “Just 4 Kids” , cu o experienta in organizarea si initierea copiilor in acest sport de peste 18 ani.
    Partenerii nostri inca din anul 1999 : Scoala Americana, Gradinita “ Bambi”, Scoala “ Step by Step” Britisch School, Mark Twain School,Helikon Educations Kindergarden & School, si multe alte scoli si licee de stat.
    Serviciile pe care le oferim copiilor sunt de inalt nivel calitativ, acestea desfasurandu-se in conditii de maxima siguranta.
    Copii vor beneficia delungul taberei de:
    - Ore de schi 4 h/ zi
    - Asistență permanentă: copii vor fi supravegheați pe tot parcursul taberei 24/24h de către instructori și îndrumători.
    - Program interactiv de după - amiază și de apres-ski cu lucrări practice, jocuri de cabană , săniuş,foc de tabara.
    - Discuții libere cu tematică sportivă, turistică-montană, culturală.
    - Concurs de schi ; Diplome si medalii.

Just4kids © {2021} All rights reserved.